Konkurs plastyczny Cuda Europy

Miło nam poinformować, że Przedszkolny Konkurs Plastyczny „Cuda Europy” został rozstrzygnięty! Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków. Jury miało bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, gdyż dzieci wraz z rodzicami wykazały się dużą kreatywnością. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Wyłonienie zwycięzców z tak dużej ilości uczestników było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić i wyróżnić wszystkich uczestników konkursu. Pięknie wykonane prace, z wykorzystaniem różnych technik plastycznych, zdobią teraz przedszkolny korytarz. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a rodzicom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

konkurs_cuda_europy_2021_006 konkurs_cuda_europy_2021_002 konkurs_cuda_europy_2021_003 konkurs_cuda_europy_2021_001 konkurs_cuda_europy_2021_004 konkurs_cuda_europy_2021_005