Kiermasz Bożonarodzeniowy 2021 - podsumowanie

W dniach 13-17.12.2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Był to piękny czas wprowadzający nastrój zbliżających się Świąt. Dzięki wspólnym siłom zebraliśmy pieniążki, które będą przeznaczone na cele przedszkolne. Chcieliśmy bardzo podziękować – Wam Drodzy Rodzice za piękną współpracę, ogromną chęć i zaangażowanie w świąteczny kiermasz. Szczególne podziękowania składamy Rodzicom: z grupy Muchomorki: Państwu Pawłowi i Annie Franczak, Pani Katarzynie Marchewie, Pani Paulinie Flinik, Pani Ewelinie Korotarz. Z grupy Kotki: Pani Monice Gołębiowskiej, Pani Marzenie Ciba, Pani Grażynie Hebda, Pani Ewelinie Paszkiewicz, Pani Karolinie Drąg, Pani Barbarze Ferensztajn. Z grupu Słoneczka Pani Smolarczyk i Pani Machnik. Z grupy Żabki: Pani Judycie Ciepłej, Pani Paulinie Paszkowskiej. Z grupy Stokrotki: Pani Ewelinie Olekszy, Pani Alicji Krawczyk, Pani Grażynie Hebda, Pani Ewelinie Korotarz, Pani Sylwii Morga, Pani Agnieszce Michalak, Pani Iwonie Marcińczak, Pani Izabeli Gacek, Pani Karolinie Drąg. Z grupy Nutki: Pani Alicji Domalewskiej, Pani Izabeli Chrzanowskiej, Pani Katarzynie Dyk, Pani Michalinę Zalwert. Z grupy Jagódki: Pani Aleksandrze Zmyślonej , Pani Ewelinie Paszkiewicz. Z grupy Biedronek: Pani Ilonie Pala, Karolinie Migdał-Murzyńskiej, Pani Małgorzacie Drozd. Dziękujemy za ręcznie przygotowane ozdoby na kiermasz świąteczny, za trud i pracowitość. Jeszcze raz wszystkim Rodzicom za ogromną pomoc w kiermaszu, za kupowanie ozdób razem ze swoimi pociechami – serdecznie dziękujemy.